Dělíme - tváříme - svařujeme

PROFESIONÁLNÍ DĚLENÍ A ZPRACOVÁNÍ MATERIÁLŮ

V našem dělicím centru řežeme s vysokou přesností vodním paprskem a laserem. Vyřezané rozviny dále tváříme a kompletujeme. Od opracování výpalků přes ohranění, zakroužkování a sváření až po povrchové úpravy.

ZAKÁZKOVÉ ZPRACOVÁNÍ PLECHŮ

V rámci zakázkového zpracování plechů poskytujeme odborné technologické poradenství. Zajistíme tvorbu rozvinů, 3D modely dílů a sestav. Na zakázku umíme připravit návrh optimálního konstrukčního řešení.  Realizujeme menší až střední série desítek až tisíců kusů. Našimi realizacemi jsou například opláštění technologií, ať už se jedná o boxy, rámy, šasi pro manipulační techniku, automatizované sklady, jednoúčelové stroje, výrobní linky apod.

ZPRACOVÁNÍ NEREZOVÝCH MATERIÁLŮ

Zajišťujeme zpracování nerezových materiálů, zejména pak plechů, které dělíme, tváříme, svařujeme a kompletujeme z nich výrobky včetně speciálních povrchových úprav, jako je například saténování.  Naši zkušení pracovníci zajistí komplexní zpracování vaší zakázky.

PŘESNOST, KVALITA, TERMÍNY

Důraz klademe na maximální přesnost a kvalitu dodávky v předem dohodnutých termínech. Výrobky umíme vyhotovit jak na základě požadovaného technologického postupu zákazníka, tak jsme schopni výrobní technologii navrhnout sami.

KONSTRUKČNÍ PRÁCE

Díky dlouholetým zkušenostem se zpracováním plechů jsme schopni poskytnout komplexní konstrukční práce. Realizujeme také výpomoc při konstrukčních pracích, tvorbě rozvinů, počítačových modelů dílů a sestav. Poskytujeme technologické poradenství. Naší přidanou hodnotou je zejména optimalizace konstrukce a designu po stránce vyrobitelnosti a ekonomicky efektivního řešení konečného produktu.